Ο Υποψήφιος Δήμαρχος Ηλιούπολης Δημήτρης Ευαγγέλου και η δημοτική παράταξη Ηλιούπολη, Φωτεινή πόλη σας προσκαλούν στα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου, την Κυριακή 18 Ιουνίου, στις 20:00, Πλατεία Ανεξαρτησίας 15, Αγία Μαρίνα.
Σας περιμένουμε όλες και όλους.
![](https://fotinipoli.gr/wp-content/uploads/2023/06/image-4-1024x576.png)
Συγχαρητήρια για την χθεσινή εκδήλωση των εγκαινίων του εκλογικού κέντρου της Φωτεινής Πόλης!!! Η παρουσία σας καθώς και το πλήθος των συνδημοτών μας, σηματοδοτεί μια ελπιδοφόρα εποχή για την Ηλιουπολη. Εύχομαι από καρδιάς Καλη δύναμη .
Με εκτίμηση
ΜΑΝΩΛΗΣ ΣΑΜΙΩΤΗΣ